Prośba o nieumieszczanie gry „Dżem Clicker” na blacklistę OSE

Szanowni Państwo,

Zwracam się z prośbą o nieumieszczanie mojej gry „Dżem Clicker” na liście blokowanych zasobów w ramach OSE.

Gra jest w pełni bezpieczna i ma charakter wyłącznie rozrywkowy. Nie zawiera żadnego złośliwego oprogramowania ani materiałów nieodpowiednich dla uczniów.

Chciałbym podkreślić, że wiele szkół korzysta w salach informatycznych z oprogramowania do zarządzania komputerami, takiego jak Veyon, Master IT czy podobnych. Dzięki temu nauczyciele w pełni kontrolują czas pracy uczniów – jeśli uczniowie grają w czasie przeznaczonym na naukę, nauczyciel może poprosić o wyłączenie gry lub zrobić to zdalnie. W przypadku zajęć w czasie wolnym gra pełni funkcję rozrywkową i edukacyjną.

Bardzo zależy mi, aby gra mogła być dostępna na szkolnych komputerach w sposób bezpieczny i kontrolowany. Jestem przekonany, że nie stwarza zagrożenia ani problemów technicznych, a jej blokada byłaby zbędna.

Z wyrazami szacunku,

Dżem Clicker Developer Team